Frankfurt vyhrál nad Schalke i s jedinou střelou v zápase a je třetí v bundeslize

27. 1. 2017 22:29
Frankfurt vyhrál v předehrávce 18. kola německé bundesligy na hřišti Schalke 1:0 a poskočili na třetí místo tabulky. Má však o utkání více než pronásledovatelé. Naopak Schalke ztratilo body už pošesté z posledních sedmi soutěžních utkání a může klesnout až na dvanácté místo. Schalke mohlo jít do vedení už v páté minutě, ale Burgstallerův gól neplatil pro ofsajd. Místo toho ve 33. minutě vyšel Frankfurtu skvěle signál při přímém kopu ze strany. Hasebe místo centru zvolil přihrávku po zemi k penaltovému puntíku, kde už číhal Meier a poslal míč k tyči. Šlo o jedinou střelu Frankfurtu na branku za celý zápas. Domácí byli aktivní a snažili se prohru odvrátit, ale netrefovali branku.