reklama

Gascoigne se opil v hotelu, rasisticky urážel, rozhazoval peníze. Pak ho skopli ze schodů

Paul Gascoigne. Paul Gascoigne. autor: Reuters
Někdejší hvězda anglické fotbalové reprezentace řádila v luxusním londýnském hotelu. "Byla ostuda vidět ho v takovém stavu," uvedl svědek.

Londýn – Někdejší hvězdný anglický fotbalista Paul Gascoigne se popral v jednom luxusním londýnském hotelu a se zraněním hlavy musel do nemocnice. Při potyčce, při níž poznalo devětačtyřicetiletého Gascoignea několik svědků, musela zasahovat policie. Mluvčí Scotland Yardu uvedl, že je hráč "ve stabilizovaném stavu".

Jeden z přihlížejících prozradil, že Gascoigne, jenž se dlouhodobě léčí ze závislosti na alkoholu a drogách, byl při šarvátce s jiným hotelovým hostem skopnut se schodů poté, co udeřil jeho kamaráda.

"Byl hodně opilý," uvedl svědek. Další napsal na Facebook, že byla "ostuda" vidět "Gazzu" v takovém stavu. Pilíř anglické reprezentace z 90. let, za kterou odehrál 57 utkání, prý rasisticky urážel návštěvníky hotelu a rozhazoval kolem sebe peníze.

Hráčův mluvčí Terry Baker listu Daily Mirror potvrdil, že je Gascoigne hospitalizován s ranou na hlavě. "Ale zatčen nebyl. Teď jen čeká, až jej z nemocnice pustí domů," řekl.

reklama