reklama

Hloušek a Necid slaví s Legií Varšava mistrovský titul

Adam Hloušek slaví titul. Adam Hloušek slaví titul. autor: Reuters
Obránce Adam Hloušek a útočník Tomáš Necid jsou čerstvými mistry. Fotbalový titul v Polsku totiž obhájil jejich tým Legia Varšava poté, co v závěrečném kole skupiny o titul remizoval na svém hřišti s Gdaňskem 0:0.

Varšava - Mistrovský titul v polské fotbalové lize obhájila Legia Varšava, za kterou hrají český obránce Adam Hloušek a útočník Tomáš Necid. V závěrečném kole skupiny o titul remizovala Legia na svém hřišti s Gdaňskem 0:0 a na prvním místě udržela dvoubodový náskok před trojicí pronásledovatelů.

Fotbalisté dorazili do Belgie, k týmu se už připojil i Dočkal Fotbalisté dorazili do Belgie, k týmu se už připojil i Dočkal Čtěte zde

Ligové finále bylo nesmírně dramatické, neboť po skončení zápasu Legie se ještě dlouho hrálo v Bialystoku, kde předtím zápas přerušily nepokoje na tribunách. Domácí Jagiellonia v závěru utkání proti Poznani vyrovnala na 2:2 a vítězný gól by přinesl titul jí, ale změnit skóre se už hráčům Bialystoku nepodařilo ani ve více než desetiminutovém nastavení.

Za posledních pět let získala Legia titul počtvrté, celkově vyhrála ligu podvanácté. Z české dvojice se v posledním kole dostal do sestavy jen Hloušek, který odehrál celý zápas.

reklama