Hoffenheim bez Kadeřábka prohrál s Frankfurtem

7. 10. 2018 17:44
Český reprezentant Pavel Kadeřábek sledoval porážku Hoffenheimu s Frankfurtem 1:2 z lavičky.
Pavel Kadeřábek
Pavel Kadeřábek | Foto: Milan Kammermayer

Berlín - Fotbalisté Hoffenheimu bez Pavla Kadeřábka v sestavě prohráli v německé lize doma s Frankfurtem 1:2. Po sedmi kolech mají na kontě jen sedm bodů a jsou až třináctí se ztrátou sedmi bodů na třetí místo, které vybojovali v minulé sezoně.

Hoffenheimu se nedaří a z posledních sedmi zápasů vyhrál jediný. Proti Frankfurtu měl i smůlu, když v úvodu dvakrát trefil jen konstrukci branky. Naopak hosté ve 40. minutě z první šance udeřili poté, co Rebič hezky přehodil špatně vyběhnuvšího brankáře.

Hned po změně stran zvýšil dorážkou Jovič. V 64. minutě byl vyloučen Rebič po druhé žluté kartě, ale Hoffenheim přesilovou hru využil jen jednou gólem Nelsona. Český reprezentant Kadeřábek sledoval porážku z lavičky.

Norimberský nováček s Ondřejem Petrákem v sestavě podruhé za sebou utrpěl na hřišti soupeře debakl, když po prohře 0:7 v Dortmundu podlehl 0:6 v Lipsku. Naposledy inkasoval ve dvou venkovních zápasech po sobě nejméně šest branek Mannheim na jaře 1987.

Německá fotbalová liga - 7. kolo:

Freiburg - Leverkusen 0:0, Hoffenheim - Eintracht Frankfurt 1:2 (82. Nelson - 40. Rebič, 46. Jovič), Lipsko - Norimberk 6:0 (21. a 55. Sabitzer, 32. a 59. Werner, 4. Kampl, 7. Poulsen).

1 Dortmund 7 5 2 0 23:8 17
2 Lipsko 7 4 2 1 16:9 14
3 Mönchengladbach 7 4 2 1 15:9 14
4 Brémy 7 4 2 1 13:8 14
5 Hertha Berlín 7 4 2 1 12:7 14
6 Bayern Mnichov 7 4 1 2 12:8 13
7 Eintracht Frankfurt 7 3 1 3 12:11 10
8 Mohuč 7 2 3 2 4:4 9