Hráči Interu vyhráli ve Veroně a dál stíhají vedoucí Neapol

30. 10. 2017 22:47
Stále jen dva body ztrácí fotbalisté Interu Milán na vedoucí Neapol poté, co v 11. kole italské fotbalové ligy nad Hellasem 2:1.
Borja Valero slaví gól Interu Milán
Borja Valero slaví gól Interu Milán | Foto: Reuters

Řím - Fotbalisté Interu Milán zvítězili v 11. kole italské ligy ve Veroně nad domácím Hellasem 2:1 a na druhém místě tabulky ztrácejí na vedoucí Neapol dva body. Oba celky zatím procházejí sezonou bez porážky, Inter však má na kontě o remízu více.

Do vedení dostal milánský tým v 36. minutě Valero, který využil toho, že míč po Candrevově centru z pravé strany přeletěl oba domácí stopery. Verona v druhé půli vyrovnala z penalty, faul brankáře Handanoviče potrestal střídající Pazzini.

Krátce nato však hostům vrátil náskok Perišič, jenž po rohovém kopu poslal odražený míč z hranice šestnáctky prudkou ranou do sítě. Předposlední Hellas prohrál potřetí za sebou.