Icardi dvěma góly vystřelil Interu šestou ligovou výhru v řadě

29. 10. 2018 22:32
Stejně jako třetí Neapol ztrácí milánský celek na vedoucí Juventus šest bodů.
Mauro Icardi
Mauro Icardi | Foto: Reuters

Řím - Inter Milán zvítězil v dohrávce 10. kola italské fotbalové ligy na hřišti Lazia Řím 3:0 a posunul se na druhé místo tabulky. Dva góly dal argentinský útočník Mauro Icardi.

Po rozpačitém vstupu do ligy se Inter rozjel, v Římě si svěřenci trenéra Luciana Spallettiho připsali šestou výhru za sebou. Po necelé půlhodině hry dostal hosty do vedení volný Icardi střelou z malého vápna, na konci poločasu se po rohovém kopu trefil zpoza šestnáctky Brozovič.

Lazio se po změně stran marně snažilo vyzrát na brankáře Handanoviče, naopak náskok Interu pojistil v 70. minutě Icardi. Zasekávačkou se zbavil obránce a dal šestý gól v sezoně, jímž předčil argentinské krajany De Paula z Udine a Higuaína z AC Milán.

Lazio po prohře na Olympijském stadionu zůstalo v tabulce čtvrté.