Juventus slavil šestou výhru po sobě, tentokrát odešli se sklopenou hlavou hráči Palerma

17. 2. 2017 22:55
V zápase Juventusu s Palermem se dvakrát trefil Paulo Dybala, brankář obhájců titulu Gianluigi Buffon poprvé ve vítězné sérii neudržel čisté konto.
Gonzalo Higuaín z Juventusu slaví gól v síti Palerma.
Gonzalo Higuaín z Juventusu slaví gól v síti Palerma. | Foto: Reuters

Turín - Fotbalisté Juventusu pošesté za sebou v italské lize zvítězili. Osmnáctý celek tabulky Palermo porazili jednoznačně 4:1 a v čele mají desetibodový náskok před AS Řím. Dvakrát se trefil Paulo Dybala, brankář obhájců titulu Gianluigi Buffon poprvé ve vítězné sérii neudržel čisté konto.

Favorit vedl od 13. minuty po Marchisiově dorážce, Dybala pak krátce před poločasem parádně zatočil trestný kop před zeď. Po změně stran se Higuaín devatenáctým gólem v sezoně osamostatnil v čele tabulky střelců a v závěru po chybě soupeřovy obrany oplatil gólovou přihrávku Dybalovi. Buffonova neprůstřelnost skončila až v nastavení po Čočevově hlavičce.

Italská fotbalová liga - 25. kolo:

Juventus Turín - Palermo 4:1 (40. a 89. Dybala, 13. Marchisio, 63. Higuaín - 90.+3 Čočev).