reklama

Gebre Selassie a Drobný jsou v Brémách bez trenéra, Skripnik končí po sérii tří porážek

Theo Gebre Selassie (Werder Brémy) Theo Gebre Selassie (Werder Brémy) autor: Reuters
Theo Gebre Selassie a Jaroslav Drobný jsou ve Werderu Brémy bez trenéra. Vedení německého klubu se rozhodlo po sérii tří porážek odvolat ukrajinského trenéra Viktora Skripnika.

Brémy - Fotbalisty Werderu Brémy včetně dvou Čechů už nevede ukrajinský kouč Viktor Skripnik. Po třetí porážce v řadě byl odvolán. Tým s obráncem Theodorem Gebre Selassiem a brankářem Jaroslavem Drobným uzavírá bundesligovou tabulku, na další zápasy bude Werder připravovat dosavadní trenér rezervy Alexander Nouri.

Brankář Drobný v Německu nekončí. Podepsal roční smlouvu s Brémami Brankář Drobný v Německu nekončí. Podepsal roční smlouvu s Brémami Čtěte zde

Dlouholetý hráč Werderu Skripnik uzavřel své působení v klubu sobotním debaklem 1:4 v Mönchengladbachu, který byl přitom jeho jubilejním dvoustým v brémském klubu. Poprvé v sezoně dal v brance šanci Drobnému, celý zápas odehrál i Gebre Selassie, ale porážku neodvrátili. "S příchodem Nouriho doufáme v potřebný impulz pro mužstvo," řekl obchodní ředitel Frank Baumann.

Nouri vedl rezervu od října 2014, kdy vystřídal právě Skripnika. Ten odešel k "áčku", smlouvu měl do roku 2018. Nyní však prožil s Werderem nejhorší ligový začátek v klubové historii. Odvoláni byli i oba jeho asistenti Torsten Frings a Florian Kohlfeldt.

Další zápas čeká trápící se tým ve středu doma proti Mohuči.

reklama