reklama

Kozákovo protrápené angažmá v Aston Ville po sezoně skončí

Libor Kozák Libor Kozák autor: ČTK
Libor Kozák po sezoně skončí v Aston Ville. Za nyní druholigový klub odehrál během čtyř sezon je 20 zápasů.

Birmingham - Bývalý fotbalový reprezentant Libor Kozák po sezoně skončí v Aston Ville, za kterou kvůli zdravotním problémům odehrál za čtyři sezony jen 20 ligových zápasů. O jeho odchodu dnes informoval trenér anglického druholigového celku Steve Bruce. Sedmadvacetiletému útočníkovi vyprší s birminghamským klubem čtyřletá smlouva.

Pelta měl navádět politiky, cítí se však absolutně nevinný, říká advokát. Šéfovi fotbalu hrozí vazba Pelta měl navádět politiky, cítí se však absolutně nevinný, říká advokát. Šéfovi fotbalu hrozí vazba Čtěte zde

Kariéru osminásobného českého reprezentanta zabrzdila série zranění. V lednu 2014, půl roku po přestupu z Lazia Řím do Aston Villy, si Kozák na tréninku přivodil komplikovanou zlomeninu nohy. O návrat do A-mužstva pak musel dlouho bojovat.

V minulé sezoně nastoupil ještě v Premier League ke čtyřem zápasům. Loni v únoru si však zlomil kotník, s kterým byl opakovaně na operaci, naposledy letos v únoru. Po sestupu do druhé ligy se Kozák objevil v dresu Aston Villy v tomto ročníku jen ve dvou utkáních.

reklama