Lipsko vyhrálo v Bielefeldu, uspěly i Betis a Leeds

19. 3. 2021 23:40

Fotbalisté Lipska porazili v předehrávce 26. kola bundesligy domácí Bielefeld 1:0 a před víkendovým programem se přiblížili k vedoucímu Bayernu na jediný bod. Povinné, ale upracované vítězství nad sestupem ohroženým soupeřem zajistil druhému týmu tabulky 53 sekund po zahájení druhého poločasu kapitán Marcel Sabitzer.

Bayern v sobotu hostí Stuttgart a hned po reprezentační pauze se 3. dubna bavorský velkoklub představí v šlágru na hřišti Lipska. Bielefeld zůstal patnáctý a v neděli jej za sebe mohou odsunout na sestupovou pozici Hertha a Mohuč, které ztrácejí jen bod.

Hráči Betisu se po porážce z minulého kola španělské ligy vrátili na vítěznou vlnu. Dvěma góly v rozmezí pěti minut porazili Levante 2:0 a na šestém místě tabulky drží naději na postup do evropských soutěží. Levante je před víkendovým programem deváté.

Betis poslal po bezbrankovém prvním poločase do vedení v 70. minutě po krásném sólu francouzský záložník Nabil Fekir. O pět minut později přidal pojistku španělský útočník Juanmi.