Manchester United nezaváhal ve Watfordu a upevnil si druhé místo

28. 11. 2017 23:04
Dvakrát se trefil Young, třetí gól přidal Martial v závěru drama nedovolil Lingard. Tak Manchester dokráčel k výhře na hřišti Watfordu 4:2.
Anthony Martial v Premier League 2017-18
Anthony Martial v Premier League 2017-18 | Foto: Reuters

Londýn - Fotbalisté Manchesteru United zvítězili v anglické lize na hřišti Watfordu 4:2 a před středečním programem 14. kola se přiblížili k vedoucímu městskému rivalovi City na rozdíl pěti bodů. Reds položili základ k tříbodovému zisku už v prvním poločase třemi střelami zpoza šestnáctky v rozmezí 13 minut.

Dvakrát se trefil Young, ve druhém případě parádně z přímého kopu do šibenice, a třetí gól přidal Martial. V poslední čtvrthodině zdramatizovali zápas Deeney z penalty a Doucouré, ale vzápětí Lingard favorita uklidnil.

Vicemistrovský Tottenham potřetí za sebou nedokázal zvítězit a po porážce 1:2 na hřišti Leicesteru mu hrozí propad z pátého až na sedmé místo. Domácí vedli zásluhou Vardyho a Mahreze, po přestávce dal desátý gól v sezoně Kane a dotáhl se na nejlepšího střelce soutěže Salaha z Liverpoolu, na body to ale jeho týmu nestačilo.

Anglická fotbalová liga - 14. kolo:

Brighton - Crystal Palace 0:0, Leicester - Tottenham 2:1 (13. Vardy, 45.+1 Mahrez - 79. Kane), Watford - Manchester United 2:4 (77. Deeney z pen., 84. Doucouré - 19. a 25. Young, 32. Martial, 86. Lingard), West Bromwich - Newcastle 2:2 (45.+1 Robson-Kanu, 56. Field - 59. Clark, 83. vlastní Evans).