reklama

Místo hry líbal manželku. Fotbalista vášnivě slavil gól a nevěděl, že mu ho neuznali

Brazilský fotbalista Wanderson si užívá sladké odměny od manželky Brazilský fotbalista Wanderson si užívá sladké odměny od manželky autor: Twitter
Kuriózní moment nabídlo utkání bulharské ligy. Brazilský fotbalista Wanderson Cristaldo Farias teď už ví, že s oslavami gólu se někdy vyplatí počkat.

V 79. minutě bezbrankového duelu se Slavií Sofia se Wandersonovi povedlo konečně dopravit míč do sítě. Jednatřicetiletý záložník Ludogorce Razgrad nadšeně přeskočil reklamní panel a vydal se k tribuně. K plotu k němu seběhla jeho manželka, aby ho odměnila sladkým polibkem.

Jenže…

Zatímco se pár líbal, sudí rozhodli o tom, že gól neplatí, a hra pokračovala. Když se Wanderson konečně od manželky odtrhl a vrátil se na hřiště, nestačil se divit. Zápas už pěkných pár vteřin pokračoval bez něho a za stavu 0:0.

K dovršení Wandersonovy smůly opakované záběry ukázaly, že se o ofsajd nejednalo a gól měl platit. Stav se už nezměnil až do závěrečného hvizdu, v případě vítězství by přitom Ludogorec vystřídal na prvním místě tabulky Levski Sofia. 

Šílený hazard. Manželka hvězdy Manchesteru řídila s oběma nohama na přístrojové desce Šílený hazard. Manželka hvězdy Manchesteru řídila s oběma nohama na přístrojové desce Čtěte zde
reklama