reklama

Místo interview rvačka s fanouškem. Fotbalista naběhl do hlediště, naštvaly ho urážky

Atak Toniho Leistnera na fanouška Dynama Drážďany Atak Toniho Leistnera na fanouška Dynama Drážďany autor: Twitter
Už toho měl dost. Fotbalista slavného německého klubu Hamburger SV Toni Leistner neváhal vyběhnout do hlediště, kde si to ručně vyřídil s fanouškem, který ho urážel.

Drážďanské Dynamo si právě užívalo nečekaný triumf a obránce Hamburku Toni Leistner se na trávníku připravoval na televizní interview, v němž měl vysvětlit, jak mohl ambiciózní klub prohrát v utkání Německého poháru na půdě týmu ze třetí ligy vysoko 1:4.

Najednou se Leistner sebral a vrhl se do hlediště. Zdolal několik schodů, našel si jednoho z fanoušků, vrazil do něj, chytil ho za triko a povalil na zem.

Začala strkanice, po které se podařilo fotbalistu zklidnit - a ten se vrátil k rozhovoru.

Incident po zápase Německého poháru:

Paradoxní je, že Leistner přitom pochází právě z Drážďan… "Po zápase jsem v mém rodném městě čelil masivním urážkám z tribuny. Normálně se přes to dokážu přenést. Ale tohle bylo extrémní a za hranou, proti mé rodině, mojí manželce a mé dceři," vysvětlila letní posila Hamburku z Queens Park Rangers svoji reakci na sociálních sítích.

"V ten moment ve mně bouchly saze, zvlášť když to pro mě byl extrémně emotivní zápas. Něco takového by se mi nemělo stát. Jsem táta od rodiny a chci být vnímán jako vzor. Omlouvám se za své chování a můžu slíbit, že se mi něco podobného už nikdy nestane, i když mě budou urážet," doplnil třicetiletý zadák.

Leistnera se zastalo i samotné Dynamo, přestože napadl jeho příznivce. "Je ostuda, že byl Toni Leistner urážen fanouškem klubu ze svého domova. Hledáme onu osobu, protože tenhle případ nechceme nechat jen tak být," napsalo Dynamo na Twitter.

Tweet Dynama Drážďany:

"Právě ve chvíli úspěchu by měl člověk projevit pokoru a vděk. Všichni milujeme fotbal, protože přináší emoce. A ano, lidé dělají chyby. Toni Leistner je kluk z Drážďan, který má srdce na tom správném místě. Jen tak dál, Toni!" povzbudilo Dynamo svého bývalého hráče, který za klub hrál v letech 2010-2014.

reklama