Monako porazilo Štrasburk o tři branky, dvakrát skóroval kanonýr Falcao

Aktualizováno 16. 9. 2017 22:11
Radamel Falcao rozhodl utkání francouzské ligy mezi Monakem a Štrasburkem dvěma brankami. S devíti zásahy vede pořadí střelců Ligue 1.
Radamel Falcao se dvakrát trefil do sítě Štrasburku.
Radamel Falcao se dvakrát trefil do sítě Štrasburku. | Foto: Reuters

Monako - Fotbalisté Monaka porazili v šestém kole francouzské ligy nováčka Štrasburk 3:0 a na domácím hřišti tak vyhráli posledních 13 zápasů nejvyšší soutěže. Dvakrát se prosadil kolumbijský kanonýr Radamel Falcao, jenž s devíti zásahy vede tabulku střelců Ligue 1.

Monako v minulém kole prohrálo na hřišti Nice vysoko 0:4, reparát ale dnes složilo s přehledem. Už v osmé minutě mohl otevřít skóre Jovetič, jeho povedený lob ale skončil na břevnu. Krátce po přestávce už se ale domácí radovali z gólu, po Falcaově skákavé přihrávce skrz vápno zakončil Rony Lopes. V druhém poločase dvěma trefami pojistil výhru knížecího celku Falcao.

Francouzská fotbalová liga - 6. kolo:

Monako - Štrasburk 3:0 (51. a 67. Falcao, 44. Rony Lopes), Dijon - St. Etienne 0:1 (48. Bamba z pen.), Guingamp - Lille 1:0 (90.+3 Didot), Nantes - Caen 1:0 (73. Girotto), Troyes - Montpellier 0:1 (32. Mendes).