reklama

Morávek prodloužil v Augsburgu, upsal se do roku 2020

Jan Morávek Jan Morávek autor: ČTK
"Morávek je hráč nesporných kvalit, které se nám budou v nadcházejících letech hodit," uvedl sportovní ředitel Stefan Reuter.

Augsburg - Český záložník Jan Morávek prodloužil smlouvu s Augsburgem. Německému klubu se sedmadvacetiletý fotbalista nově upsal do konce června 2020. Dvanáctý tým bundesligy o tom informoval na svých internetových stránkách.

Chtěla mě i Slavia, ale návrat do Česka bych bral jako osobní prohru, přiznává Morávek z Augsburgu Chtěla mě i Slavia, ale návrat do Česka bych bral jako osobní prohru, přiznává Morávek z Augsburgu Čtěte zde

Spolu s Morávkem prodloužil kontrakt i obránce Christoph Janker. "Přál jsem si, aby Jan s Christophem podepsali nové smlouvy," uvedl trenér Augsburgu Manuel Baum, který v prosinci nahradil odvolaného Dirka Schustera. "Morávek je hráč nesporných kvalit, které se nám budou v nadcházejících letech hodit," dodal sportovní ředitel Stefan Reuter.

"Jsem v Augsburgu několik let a pro mě i manželku už je to jako druhý domov," přidal Morávek, který v Augsburgu působí od února 2012, ale kvůli častým zraněním stihl odehrát pouhých 62 zápasů a dal dva góly. Nastupoval také za Schalke, Kaiserslautern a v české lize za Bohemians 1905.

reklama