reklama

Na hotelu, bez rodiny a s paparazzi v patách. Život v Manchesteru je katastrofa, říká Mourinho

José Mourinho (Manchester United). José Mourinho (Manchester United). autor: Reuters
Manchesteru United se na hřišti nedaří a jednoduché to jejich trenér José Mourinho nemá ani v osobním životě.

Manchester – Fotbalový trenér José Mourinho zatím není s angažmá v Manchesteru United spokojený tak, jak si představoval. S "Rudými ďábly" prohrál tři z devíti zápasů Premier League včetně víkendového debaklu 0:4 na půdě Chelsea a trápí ho i život v Manchesteru. Stále totiž bydlí na hotelu, a navíc je v půlmilionovém městě poprvé bez rodiny.

"Je to pro mě trochu katastrofa," připustil v rozhovoru pro Sky Sports Mourinho, který si v Manchesteru ještě nenašel vlastní bydlení a na hotelu jsou mu neustále v patách paparazzi.

Mourinho opět neunesl porážku. Po debaklu na Chelsea vyčetl Contemu, že příliš slavil Mourinho opět neunesl porážku. Po debaklu na Chelsea vyčetl Contemu, že příliš slavil Čtěte zde

"Všichni znáte historii paparazzi. Pro hotel a pro značku oblečení, která mě sponzoruje, je to úžasné, protože paparazzi jsou tu každý den. Všichni znají jméno hotelu, kde bydlím, pro ně je to úžasné," uvedl Mourinho, který vede United od této sezony.

Někdy se prý nemůže hnout z hotelu ani na krok. "Někdy se chci jít trochu projít a nemohu. Chci jen přejít most a zajít do restaurace a nejde to. Takže to je hodně špatné," uvedl Mourinho. "Ale mám svoje aplikace, takže si můžu jídlo objednat, což někdy dělám," dodal třiapadesátiletý Portugalec.

V Manchesteru se navíc musí obejít bez manželky a dvou dětí. Rodina totiž zůstala v jeho dřívějším působišti Londýně, kde vedl Chelsea. "Koupit si dům? Nevím, nevím. Realita je taková, že mé dceři bude brzy dvacet a synovi sedmnáct. Usadili se tam. Univerzita v Londýně, fotbal v Londýně, přátelé. Jsou v letech, kdy mě nemohou honit tolik jako dřív. Takže poprvé žije rodina jiným způsobem a zvykáme si na to," přiblížil Mourinho.

"Možná když najdu dobrý byt s dobrým propojením z garáže, tak to vezmu. Ale neumím vařit," dodal kontroverzní kouč s úsměvem.

Tabulky elitních fotbalových soutěží Tabulky elitních fotbalových soutěží Prohlédněte zde
reklama