reklama

Na trenéra Aston Villy letělo zelí. Pak letěl trenér. Přijde Stramaccioni?

fotbal, trenér Steve Bruce fotbal, trenér Steve Bruce autor: Reuters
Fanouškům došla trpělivost s výkony celku Stevea Bruceho, druholigový klub jim dal vzápětí za pravdu a kouče vyhodil.

Birmingham - Kouč fotbalistů Aston Villy Steve Bruce byl pod tlakem fanoušků kvůli špatným výsledkům a jejich zlobu na vlastní kůži poznal v úterním zápase proti Prestonu. Z tribuny na něj přiletěla hlávka zelí. Den poté vedení druholigového klubu sedmapadesátiletého trenéra a bývalého kapitána Manchesteru United propustilo.

Zelí, které přiletělo na trenéra:

"Bohužel to vystihuje společnost, ve které nyní žijeme. Nikdo nemá žádný respekt. Celé to považuju za nesmírně neuctivé, ostudu," reagoval na incident se zelím Bruce po divokém zápase, v němž Aston Villa vedla 2:0, v závěru kopala penaltu, ale nakonec získala jen bod za remízu 3:3.

V tabulce druhé ligy je tým, jenž před dvěma lety sestoupil z Premier League, až dvanáctý. Z posledních deseti soutěžních zápasů Aston Villa vyhrála jediný, což vedlo k dnešnímu odvolání Bruce a celého jeho realizačního týmu.

O tom, že to má Bruce nahnuté, se spekulovalo už minulý týden. Podle anglických médií je jedním z kandidátů na uvolněné místo Andrea Stramaccioni, jenž ještě na jaře velmi neúspěšně vedl pražskou Spartu.

Stramaccioniho návrat? Ital je žhavým kandidátem na pozici trenéra Aston Villy Stramaccioniho návrat? Ital je žhavým kandidátem na pozici trenéra Aston Villy Čtěte zde
reklama