reklama

Nechutné. Fanoušci Barcelony zmlátili rivala, který pomáhal v boji proti koronaviru

Fanoušci Barcelony při utkání s Realem Madrid Fanoušci Barcelony při utkání s Realem Madrid autor: Reuters
K nechutnému incidentu došlo v barcelonské nemocnici Valle de Hebron. Střetli se tam totiž fanoušci místních klubů FC a Espanyolu, kteří pomáhali během koronavirové krize s donáškou jídla pro zdravotnický personál.

Podle webové stránky španělského sportovního deníku Marca se v nemocnici náhodou zkřížily cesty dvou členů skupiny Boixos Nois (Šílení chlapci), tvrdého jádra fanoušků Barcelony, a příznivce městského rivala Espanyolu patřícího ke sdružení ultras Brigadas Blanquiazules. Všichni tři tam shodou náhod pomáhali v době pandemie koronaviru jako dobrovolníci s roznáškou jídla pro zdravotnický personál.

"Víš, kdo to je?" zeptal se fanoušek Barcelony svého kamaráda, než udeřil konkurenta pěstí do tváře. Vzápětí přidal další rány a druhý vyznavač červeno-modrých barev se k němu připojil. Vyznavači Espanyolu se pak podařilo utéci po eskalátoru, jeho protivníci už za ním neběželi.

Španělsko je co do počtu obětí nemoci covid-19 druhou nejhůře postiženou zemí na světě po Itálii. Onemocnění ve Španělsku celkem podlehlo 13 055 lidí, testy koronavirus potvrdily u 135 032 nakažených.

Zlatník, nepřítel USA i spisovatel aneb Kam se poděli spoluhráči z Messiho debutu? Zlatník, nepřítel USA i spisovatel aneb Kam se poděli spoluhráči z Messiho debutu? Prohlédněte zde
reklama