reklama

Nemáš se náhodou léčit? Zraněný Jovič fotkou z grilování opět popudil Real

Útočník Luka Jovič si v Realu Madrid přidělal další problém během koronavirové pandemie. Zraněný srbský fotbalista tentokrát na sociálních sítích zveřejnil fotografii z grilování s přáteli, kterou později smazal.

Dvaadvacetiletý Jovič v březnu dostal od vedení klubu povolení odcestovat za rodinou do Srbska, kde ale porušil karanténní nařízení a slavil v ulicích Bělehradu narozeniny své partnerky. Sklidil za to kritiku ve Španělsku i v Srbsku, kde ho navíc ještě čeká vyšetřování.

Bývalý útočník Frankfurtu, Benficy nebo Crvené zvezdy si minulý měsíc těsně před návratem Realu k tréninku zlomil patní kost na pravé noze. Zranění si údajně přivodil doma při individuální přípravě.

Jovič účastí na grilování vládní nařízení neporušil, protože se spolu může stýkat až deset lidí. Podle španělského listu AS se však madridskému klubu nelíbí, že srbský reprezentant nedodržuje sociální distanc v době, kdy má doma léčit nohu.

Rodák z Bijeljiny přestoupil do Realu loni za 60 milionů eur z Frankfurtu, v jehož dresu v předchozí sezoně vstřelil 27 soutěžních gólů. V novém působišti však Jovič před nucenou pauzou roli kanonýra nepotvrdil a ve 24 utkáních zaznamenal pouhé dvě branky.

reklama