reklama

Nervali jsme se, zní z Watfordu. Po gólech Součka a spol. ale bylo v kabině dusno

Trenér Nigel Pearson Trenér Nigel Pearson autor: Reuters
Kapitán Troy Deeney popřel spekulace, že se fotbalisté Watfordu během pátečního zápasu anglické ligy na hřišti West Hamu poprali s trenérem Nigelem Pearsonem. Ten byl dva dny po porážce 1:3 od sestupem ohrožených "Sršňů" odvolán.

Šarvátka se údajně strhla v šatně po prvním poločase, který West Ham i díky gólu Tomáše Součka vyhrál 3:0. "Chtěl bych upozornit, že o přestávce žádná bitka neproběhla. Je rok 2020, tohle už neděláme. Se všemi kamerami a věcmi okolo by se něco z toho dostalo ven, kdyby to byla pravda," řekl Deeney v rozhovoru s televizí beIN Sports.

Hotovo, zní z Londýna. West Ham podepsal Součka, Slavia zinkasuje přes půl miliardy Hotovo, zní z Londýna. West Ham podepsal Součka, Slavia zinkasuje přes půl miliardy Čtěte zde

"Trenér na nikoho nevztáhl ruku. Byl jenom frustrovaný a mluvil s námi od plic. Ale nikdo se nepral, nikdo nedostal ránu, nikdo dokonce nikoho ani nepolechtal," doplnil dvaatřicetiletý útočník.

Pearsonovo nedělní odvolání ho zaskočilo. "Je to pochopitelně zvláštní, nečekali jsme to. Myslím, že ve fotbale se dostanete do bodu, kdy vás už nic nepřekvapí, ale tohle mě určitě dostalo," přiznal Deeney.

Sedmnáctý Watford má v tabulce Premier League tříbodový náskok na sestupové pásmo. V závěrečných dvou ligových zápasech s Manchesterem City a Arsenalem mužstvo povedou jako dočasní kouči Hayden Mullins a Graham Stack.

"Četl jsem i to, že sestavu mám vybírat já. Takže jsem patrně hrající trenér. To je nesmysl. Ještě něco, co jsem přehlédl? Musíme respektovat rozhodnutí vedení a poskytnout maximální podporu dobrým lidem Haydenovi a Stackymu," prohlásil Deeney.

Rosického rekord po 19 letech padl, Slavia inkasovala za Součka přes půl miliardy Rosického rekord po 19 letech padl, Slavia inkasovala za Součka přes půl miliardy Prohlédněte zde
reklama