reklama

Nevydržel ani rok. Hašek už netrénuje fotbalisty Emirates Clubu

Ivan Hašek Ivan Hašek autor: Milan Kammermayer
Ivan Hašek byl kvůli špatným výsledkům odvolán z funkce hlavního trenéra Emirates Clubu.

Rás al-Chajma - Fotbalový trenér Ivan Hašek po necelém roce přišel o angažmá v týmu Emirates Club. Po šesti kolech nové ligové sezony byl odvolán kvůli špatným výsledkům, stejně jako jeho asistent Luděk Klusáček.

Počtvrté otcem. Ronaldo má dceru Alanu Martinu, poprvé je u jeho dítěte známa matka Počtvrté otcem. Ronaldo má dceru Alanu Martinu, poprvé je u jeho dítěte známa matka Čtěte zde

Pod vedením české dvojice celek z města Rás al-Chajma získal v šesti kolech jen čtyři body za jednu výhru a remízu. "Třikrát jsme prohráli, vedení už došla trpělivost. V takových situacích to má trenér vždycky těžké," řekl pro Tyden.cz Klusáček.

Čtyřiapadesátiletý Hašek, bývalý předseda FAČR a kouč české reprezentace, v prosinci v Emirates Clubu podepsal smlouvu do konce sezony. Na Blízké východě už strávil řadu let, v Emirátech vedl týmy Al Wasl, Al Ahlí, s nímž získal titul, i Fudžajru. Od ní byl odvolán loni v březnu. Působil také v Saúdské Arábii a v Kataru.

Ani jeho tuniskému nástupci Núru Ubajdímu se nepodařilo sérii porážek zastavit a Emirates Club je stále na předposledním místě tabulky.

reklama