reklama

Obránce Mathieu přestoupil z Barcelony do Sportingu Lisabon. Sejde se tam s Coentraem

Jérémy Mathieu končí v Barceloně a přestupuje do Sportingu Lisabon. Jérémy Mathieu končí v Barceloně a přestupuje do Sportingu Lisabon. autor: Reuters
Jérémy Mathieu skončil po třech letech v Barceloně a přestoupil do portugalského Sportingu Lisabon. Francouzský obránce se tam potká mimo jiné s Fábiem Coentraem.

Lisabon - Francouzský obránce Jérémy Mathieu po třech letech skončil v Barceloně a přestoupil do Sportingu Lisabon. V portugalském klubu uzavřel třiatřicetiletý fotbalista smlouvu na dva roky s výstupní klauzulí ve výši 60 milionů eur.

Neymar a ti druzí. Podívejte se na deset největších přestupů léta Neymar a ti druzí. Podívejte se na deset největších přestupů léta Prohlédněte zde

Mathieu měl na Nou Campu kontrakt ještě na jednu sezonu, ale vedení Barcelony ho uvolnilo zadarmo. Během tří let po příchodu z Valencie odehrál za katalánský celek 91 zápasů, vyhrál s ním dvakrát španělskou ligu a jednou Ligu mistrů. Poslední dobou ho trápily zdravotní problémy.

V obraně Sportingu se Mathieu sejde s dosavadním soupeřem ze španělské ligy Portugalcem Fábiem Coentraem, kterého lisabonský klub získal na roční hostování z Realu Madrid.

reklama