Obránce Simič pomohl Crotone v závěru uhlídat remízu s Interem Milán. Ten nevyhrál už poosmé v řadě

3. 2. 2018 23:44
Inter poslal do vedení náhradník nejlepšího střelce Serie A Icardiho, o náskok však milánský klub přišel po hodině hry.
Stefan Simič
Stefan Simič | Foto: ČTK

Milán - Fotbalisté Interu Milán remizovali ve 23. kole italské ligy doma s Crotone 1:1 a čekají na výhru už osm ligových zápasů. Za Crotone nastoupil na posledních pět minut český obránce Stefan Simič.

Inter se poprvé v sezoně musel obejít bez druhého nejlepšího střelce Seria A Icardiho. V sestavě ho nahradil Éder a právě italský útočník si v 23. minutě naskočil na rohový kop Brozoviče a hlavou nasměroval míč do sítě. Vyrovnání přišlo po hodině hry, kdy Barberis zužitkoval Trottovu práci v pokutovém území a sám před Handanovičem se nemýlil.

Inter zůstává v neúplné tabulce Seria A na čtvrtém místě. Crotone je sedmnácté, tři body od sestupových příček.

Sampdorii poslal proti FC Turín do vedení v 11. minutě Torreira, o necelou čtvrthodinu později ale vyrovnal Acquah. Stejný hráč byl v 73. minutě po druhé žluté kartě vyloučen, výsledek se už ale nezměnil. Janovský celek ztratil v této sezoně už 17 bodů v zápasech, ve kterých vedl, což je nejvíc ze všech týmů italské ligy.

Italská fotbalová liga - 23. kolo:

Inter Milán - Crotone 1:1 (23. Éder - 60. Barberis), Sampdoria Janov - FC Turín 1:1 (11. Torreira - 25. Acquah).