Pavelka premiérovým gólem za Kasimpasu přispěl k ligové výhře

23. 10. 2016 17:27
David Pavelka zatím v sezoně nastoupil do všech duelů turecké ligy, tentokrát si navíc zapsal první branku v dresu Kasimpasy.
David Pavelka.
David Pavelka. | Foto: Milan Kammermayer

Ankara - Český fotbalový záložník David Pavelka vstřelil premiérový gól v dresu turecké Kasimpasy a přispěl k výhře týmu 2:1 v lize na hřišti Osmanlisporu. Kasimpasa po nepovedeném startu začala sbírat body: z posledních tří zápasů jich získala sedm a posunula se ze sestupových vod na 15. pozici.

Pavelka do tureckého celku přestoupil v lednu z Liberce a v této sezoně zatím zasáhl do všech duelů. Na první branku mu v 50. minutě přihrál Castro a pětadvacetiletý reprezentant otevřel skóre.

V 77. minutě sice vyrovnal domácí N'Diaye, o pět minut později ale z penalty rozhodl Büyük. Za Osmanlispor odehrál celý zápas stoper Václav Procházka a inkasoval žlutou kartu.