Pekhart v Řecku sází gól za gólem. Aténský útočník dvěma trefami srazil Kerkyru

9. 4. 2017 20:03
Pekhart prožívá gólově druhou nejlepší sezonu v kariéře. Jen v ročníku 2010/11 ještě v dresu Jablonce a Sparty nastřílel 18 ligových branek. Navíc se dotáhl na šesté místo v tabulce střelců řecké ligy.
Tomáš Pekhart.
Tomáš Pekhart. | Foto: Reuters

Atény - Český fotbalový útočník Tomáš Pekhart si nadále drží v Řecku střeleckou formu a dvěma góly pomohl aténskému AEK k výhře 5:0 nad Kerkyrou. Na kontě má v této sezoně už devět ligových branek, další tři přidal v Řeckém poháru.

Pekhart nastoupil v základní sestavě a ve 39. minutě zvýšil na 2:0. Navázal tak po týdnu na svoji trefu proti Panathinaikosu. V 70. minutě ještě završil skóre zápasu.