reklama

Fotbalisté Rangers budou pykat. Jejich večírek ukončil až zásah policie

Ilustrační foto. Ilustrační foto. autor: Reuters
Pět fotbalistů Rangers dostalo kvůli návštěvě večírku v Glasgow od skotské asociace zákaz startu ve čtyřech zápasech za porušení koronavirových pravidel. Party ukončil zásah policie.

Záložník Bongani Zungu, obránci Nathan Patterson a Calvin Bassey, útočník Dapo Mebude a brankář Brian Kinnear kvůli tomu byli v únoru vyřazeni z týmu a musel na deset dní do karantény. Klub je už dříve potrestal pokutou.

Pětice hráčů nesmí nastoupit v nejbližších čtyřech zápasech Rangers, na další dvě utkání mají trest s podmínkou do konce sezony. Svěřenci Stevena Gerrarda už mají jistý mistrovský titul, který získali poprvé od roku 2011. V Evropské lize nedávno vypadli v osmifinále s pražskou Slavií.

Už na podzim dostali za porušení opatření proti šíření koronaviru trest jiní dva hráči Rangers Jordan Jones a George Edmundson, kteří za návštěvu soukromého večírku nesměli nastoupit v sedmi zápasech.

Kopem do hlavy Koláře málem zmrzačil. Nejsem takový, byla to nehoda, hájí se Roofe Kopem do hlavy Koláře málem zmrzačil. Nejsem takový, byla to nehoda, hájí se Roofe Čtěte zde
reklama