reklama

Po Iniestovi také Messi? Barcelona nabídne třicetiletému Argentinci doživotní smlouvu

Lionel Messi Lionel Messi autor: Reuters
Fotbalová Barcelona se chystá Lionelu Messimu nabídnout doživotní smlouvu, jakou nedávno podepsal Andrés Iniesta. Vedení klubu chce, aby Messi zůstal s Barcelonou spojen i po skončení kariéry.

Barcelona - Vedení fotbalové Barcelony nabídne argentinské hvězdě Lionelu Messimu doživotní smlouvu, jakou tento měsíc podepsalo s kapitánem Andrésem Iniestou. V červenci se pětinásobný vítěz Zlatého míče dohodl s klubem na novém čtyřletém kontraktu, který ale dosud nepodepsal.

Messi na kótě 100. Jako druhý v historii, jenže až po svém velkém rivalovi Ronaldovi Messi na kótě 100. Jako druhý v historii, jenže až po svém velkém rivalovi Ronaldovi Čtěte zde

"Naše myšlenka je taková, aby Leo, který u nás je odmala, zůstal v klubu po celý život, protože je to ikona. Chceme, aby zůstal spojen s klubem, až přestane hrát," řekl dnes výkonný ředitel Barcelony Oscar Grau. Podle listu Marca může hráč doživotní smlouvu kdykoli vypovědět.

Třicetiletý Messi přišel do Barcelony v roce 2001. Získal s ní osm titulů ve španělské lize a čtyři triumfy v Lize mistrů. Je nejlepším střelcem v historii klubu i La Ligy.

reklama