reklama

Manchester bude mým posledním klubem v Evropě, říká Schweinsteiger. Odejde Mourinhem odstavený hráč?

Bastian Schweinsteiger. Bastian Schweinsteiger. autor: Reuters
Bývalý kapitán německý fotbalistů Bastian Schweinsteiger prohlásil, že v Evropě po Manchesteru už nikde jinde hrát nebude. Schweinsteigerovo další působení v United není jisté, protože nový trenér Manchesteru José Mourinho dvaatřicetiletého záložníka odstavil na druhou kolej.

Manchester - Dvaatřicetiletý bývalý německý kapitán Bastian Schweinsteiger by se po ročním angažmá v Manchesteru United mohl znovu stěhovat. Bývalý kapitán německé reprezentace se totiž po příchodu nového trenéra do United Josého Mourinha dostal v klubu na druhou kolej. Po letošním Euru trénuje zkušený záložník pouze s juniorským výběrem Manchesteru.

Fanoušci se však Schweinsteigera zastali a odstavení zkušeného Němce Mourinhovi vyčítali. Za což dnes prostřednictvím svého oficiálního účtu na twitteru fanouškům poděkoval.

Schweinsteiger ve svém prohlášení pokračoval a uvedl, že angažmá v Manchesteru United bude jeho posledním na starém kontinentě. "Se vší úctou k ostatním klubům, United je jediným klubem, kvůli kterému jsem opustil Bayern. Pokud mě můj tým bude potřebovat, jsem připraven," pokračoval zkušený střední záložník.

reklama