reklama
10:00 • Poslední den zimního přestupového období

Poslední den zimního přestupového období

5:31

Na poslední chvíli přestoupil Michy Batshuayi. Po vyjednáváních s West Hamem i Evertonem jej nakonec Chelsea pustila na hostování do Crystal Palace.

5:11

Michael Ngadeu nakonec zůstává ve Slavii. Přestože Slavia jeho odchod odsouhlasila, z přestupu do Fulhamu nakonec sešlo. Ngadeu se tak zpět připojí na soustředění k týmu.

0:00

Půlnoční termín vypršel a žádné nové zprávy o přestupu Michaela Ngaduea nejsou na stole. Byť šéf Slavie Jaroslav Tvrdík napsal na sociální sítě, že čeká pouze na dokumenty z klubu. Možná je dostal na poslední chvíli, nebo také vůbec ne, ale to se dozvíme až ráno. Prozatím se tedy loučím a děkuji za pozornost. 

23:55

Oficiálně zbývá na přestupy poslední pětiminutovka, ale existují ještě administrativní kličky, podle kterých lze rozjednaný přestup dotáhnout ještě dvě hodiny po půlnoci. Je tedy možné, že o některých transferech, včetně toho Ngadeuova, se dozvíme až ráno. 

23:32

Hostování Nordtveita bylo mezitím už oficiálně potvrzeno samotným klubem

23:25

Ale pozor, šéf Slavie Jaroslav Tvrdík právě tweetoval následující text: "Hodně smutné čekání na dokumenty z klubu. Odmítli jsme hostování nebo splátkový kalendář, ale nyní se již nezapomenutelný příběh Míšova učinkování ve slávistické rodině pomalu chýlí ke konci. Budeš nám moc chybět, Titane!" Tak že by si Fulham pořídil dva defenzivní hráče za jedinou hodinu? 

23:10

Transfer Michaela Ngadeua do Fulhamu nejspíš definitivně padá, alespoň pro toto přestupní okno. Do Londýna míří podle Sky Sports Havard Nordtveit z Hoffenheimu. Defenzivní záložník či obránce, což je i Ngadeuova pozice, ovšem bude jen půl roku hostovat, takže jednání se Slavii možná budou v létě pokračovat.

22:52

Vypadá to, že dochází k rozřešení jednoho dlouhého přestupového příběhu. Michy Batshuayi nejspíš zakotví v Crystal Palace. A nejspíš nepůjde jen o hostování, ale rovnou o přestup. Závěr přestupového okna bude ještě zajímavý.

22:47

Gueye nakonec zůstává v Evertonu, který zamítl nabídku 30 milionů eur od PSG. Záložník chtěl z klubu odejít.

23:36

Potvrzeno. Na poslední chvíli se udál ještě přestup ze slovenské ligy. Chorvatský útočník Antonio Mance přestupuje z Trenčína do francouzského Nantes. Informoval o tom slovenský klub.

22:30

Jan Pěruška si na Twitteru všimnul, že letošní zimní přestupové okno je nezvykle klidné. Nejvyšší vydanou částkou je tak stále přestup Christiana Pulisice z BVB do Chelsea. Ten navíc nabude platnosti až v létě.

22:26

Server Sky informuje, že PSG se snaží na poslední chvíli dotáhnout přestup Idrissy Gueyeho z Evertonu. Manažeři pařížského klubu prý nabízí až 30 milionů eur. Francouzské přestupové okno se uzavře až o půlnoci.

22:21

Stále čekáme, jak dopadne případný přestup Michaela Ngadeua ze Slavie do Fulhamu. Předposlední tým Premier League si Kamerunce vyžádal na základě výstupní klauzule. Ngadeu odcestoval ze soustředění na zdravotní prohlídku do Anglie. Na případný přestup nezbývá už ani hodina. Rozuzlení tak může přijít každou chvíli.

Několik přestupů se dnes týkalo i české ligy. Tu opustil například sparťan Stanciu.

Jak se dalo předpokládat, větší přestupy se odehrály ve druhé polovině přestupového dne. V posledních minutách už se dohadují a oznamují spíše méně důležité transfery, kdy větší kluby zužují kádry a přepouštějí hráče širšího týmu na hostování.

22:14

Potvrzeno. Leicester přepouští na hostování do Derby třicetiletého záložníka Andyho Kinga.

22:00

Do konce přestupového okna v Anglii zbývá hodina.

21:58

Potvrzeno. Newcastle zužuje kádr o tři hráče. Na hostování posílá Achrafa Lazaara, Rolanda Aaronse a Jacoba Murphyho. První dva budou hrát za Sheffield Wednesday, Murphy za West Brom.

21:45

Potvrzeno. Levý obránce Luca Pellegrini bude hostovat v Cagliari z AS Řím. 

21:12

Potvrzeno. Ofenzivní záložník Šindži Kagawa odchází na hostování do konce sezony z Dortmundu do tureckého Bešiktaše. Oba kluby to potvrdily na svých oficiálních komunikačních kanálech.

Sport
Sport
30. 1. 2019
reklama