reklama

Předčasné loučení? Hvězdný Ibrahimovic se zranil, hrozí mu konec kariéry

Zlatan Ibrahimovic v dresu AC Milán Zlatan Ibrahimovic v dresu AC Milán autor: Reuters
Švédský útočník Zlatan Ibrahimovic se na pondělním tréninku AC Milán zranil. Podle některých odborníků to může znamenat konec kariéry hvězdného fotbalisty.

"Škaredé zranění Zlatana Ibrahimovice. Čeká ho vyšetření, ale vypadá to na dlouhou přestávku," napsal na Twitter  v pondělí večer respektovaný italský novinář Pietro Balzano Prota.

První zprávy zněly velmi pesimisticky, švédská hvězda si podle nich přetrhla Achillovu šlachu, což by vzhledem k tomu, že je Ibrahimovicovi 39 let, znamenalo téměř jistě konec kariéry.

AC Milán v oficiálním prohlášení posléze upřesnil, že by snad nemuselo být tak zle a že se problém nejspíš týká lýtka. Bývalý střelec Barcelony, Interu Milán či Manchesteru United by se měl dnes podrobit dalším lékařským testům. "Až pak budeme vědět rozsah jeho zranění," uvedl klub.

Ibrahimovic se připojil k AC Milán v prosinci, kdy po skončení dvouletého angažmá v zámořské MLS v dresu LA Galaxy uzavřel půlroční smlouvu. Než byla italské liga kvůli pandemii koronaviru přerušena, odehrál deset střetnutí a vstřelil čtyři góly.

Celky Serie A se mohly k plnému tréninku vrátit od 19. května, restart soutěže je plánován na 13. června.

Smrt v 21 letech. Příběh zrazeného uprchlíka, který hrál i s Džekem, má smutný konec Smrt v 21 letech. Příběh zrazeného uprchlíka, který hrál i s Džekem, má smutný konec Čtěte zde
reklama