PSG ztratil ve Štrasburku náskok dvou branek

29. 4. 2022 23:18

Týden po zisku mistrovského titulu fotbalisté Paris St. Germain opět ve francouzské lize pouze remizovali, ve Štrasburku dnes přišli o výhru v nastavení, kdy vyrovnal na 3:3 Anthony Caci. Dva góly mistrovského celku vstřelil Kylian Mbappé, který nyní vede tabulku kanonýrů už s 24 brankami.

Mbappé společně s Hakimím se postarali o obrat skóre na 3:1, ale favorit náskok ztratil v poslední čtvrthodině, definitivně o něj přišel ve druhé nastavené minutě. Před týdnem ztratil PSG vedení 1:0 nad Lens dvě minuty před koncem, přesto mu to stačilo k zisku titulu. Štrasburk se před víkendovým programem posunul na pohárové páté místo, ale je na něm jen díky lepšímu skóre oproti Nice.

Francouzská fotbalová liga - 35. kolo:

Štrasburk - Paris St. Germain 3:3 (2. Gameiro, 75. vlastní Verratti, 90.+2 Caci - 23. a 68. Mbappé, 64. Hakimí).

1. Paris St. Germain 35 24 7 4 79:34 79
2. Marseille 34 19 8 7 56:33 65
3. Rennes 34 18 5 11 75:36 59
4. Monako 34 17 8 9 55:35 59
5. Štrasburk 35 15 12 8 58:39 57
6. Nice 34 17 7 10 43:29 57
7. Lens 34 15 9 10 53:42 54
8. Lyon 34 14 11 9 56:45 52