reklama

Rána pro Barcelonu. Stomilionový Dembélé si už v tomto roce možná nezahraje

Dvacetiletý Francouz Ousmane Dembélé si zranil šlachu ve stehně. Dvacetiletý Francouz Ousmane Dembélé si zranil šlachu ve stehně. autor: Reuters
Ousmane Dembélé, stomilionová posila Barcelony z Dortmundu, se zranil v sobotním utkání proti Getafe a v nejbližší době se podrobí operačnímu zákroku.

Barcelona - Stomilionová posila fotbalistů Barcelony Ousmane Dembélé si už možná v tomto kalendářním roce kvůli zranění šlachy ve stehně nezahraje. Katalánský klub dnes oznámil, že se dvacetiletý Francouz v nejbližší době podrobí operačnímu zákroku u specialisty Sakariho Oravy ve Finsku a poté ho čeká pauza na tři a půl až čtyři měsíce.

Barcelona ve druhé půli otočila utkání na hřišti Getafe, ale přišla o zraněného Dembélého Barcelona ve druhé půli otočila utkání na hřišti Getafe, ale přišla o zraněného Dembélého Čtěte zde

Zraněný Dembélé musel po necelé půlhodině odstoupit ze sobotního utkání španělské ligy na hřišti Getafe, které Barcelona vyhrála 2:1. Pro bývalého hráče Dortmundu to bylo třetí utkání za Katalánce a první ligový start v základní sestavě.

Barcelona získala Dembélého koncem srpna z Borussie za 105 milionů eur (asi 2,74 miliardy korun) a případné bonusy, které se mohou vyšplhat až na 42 milionů eur. Mladý francouzský reprezentant měl ve španělském velkoklubu nahradit Brazilce Neymara, jenž odešel za rekordních 222 milionů eur do Paris Saint-Germain.

reklama