reklama

Šok pro Rangers. Z poháru vypadli po hlavičce brankáře z posledního rohu

Hlavička brankáře St. Johnstone do sítě Rangers Sport
Glasgowští Rangers po ligovém triumfu toužili ovládnout i skotský pohár. Na ceněný double ale po divokém zápase se St. Johnstone nedosáhnou.

Nedělní zápas mezi prvním a šestým týmem ligové tabulky přinesl vyrovnanou bitvu, která skončila v normální hrací době remízou 0:0, takže se muselo prodlužovat.

Konec kritizované zelené? Reprezentace představila nové bílé dresy, budou i na Euru Konec kritizované zelené? Reprezentace představila nové bílé dresy, budou i na Euru Prohlédněte zde

V nastaveném čase se vedení ujali Rangers, které k postupu notně přiblížil James Tavernier trefou ze 117. minuty. Jenže St. Johnstone, které už letos vyhrálo skotský ligový pohár, dokázalo zápas v závěrečných sekundách vyrovnat.

Při posledním rohu zápasu se k hlavičce dostal nikým nehlídaný brankář Zander Clark (viz video) a s přispěním Chrise Kanea dostal míč do sítě ligových šampionů.

Za stavu 1:1 tak musely o postupujícím rozhodnout penalty, ve kterých selhaly opory Rangers Tavernier a Kemar Roofe, zatímco hosté byli stoprocentní. Semifinále si tak zahraje St. Johnstone. 

Právník Kúdely: Jeho angličtina je extrémně špatná, Kamara 4x změnil výpověď

Čtyři roviny Kúdelovy obhajoby. Právník detailně popsal „verzi bez rasismu“ DVTV |  02:52
reklama