reklama

Ronaldo je arogantní, pustil se do superstar italský ministr sportu

Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo autor: Reuters
Spor mezi Cristianem Ronaldem a italským ministrem sportu Vincenzem Spadaforou eskaluje. Padla obvinění ze lži a arogance.

Všechno začalo tím, že slavný útočník Juventusu měl pozitivní test na covid-19, načež ho Spadafora nařkl, že porušil pravidla karantény.

Ronaldo a dalších jeho šest spoluhráči z Turína odešli začátkem minulého týden plnit reprezentační povinnosti, i když prý moc dobře věděli, že Juventus má být v karanténě. Poté byl pozitivní i sám hvězdný "CR7".

Portugalský fotbalista se hájil tím, že žádná nařízení nepřekročil a že to jsou "lži", když o něm někdo prohlašuje, že porušil následnou karanténu v Turíně.

Jenže Spadaforu zřejmě tato ujištění neuchlácholila. "Schopnosti některých hráčů je neopravňují k tomu být arogantní a neuctiví k institucím a k tomu, aby lhali," uvedl naštvaný ministr agentuře ANSA.

"Čím více se toho dozvídáme, tím více by měl dotyčný člověk cítit odpovědnost a jít dobrým příkladem. Nebudu tu jmenovat konkrétní lidi, ale trvám na prohlášení, že podle důkazů někteří hráči Juventusu opustili hotel, i když byli v karanténě," dodal 46letý politik.

reklama