reklama

Ronaldo se stěhuje. Portugalskou hvězdu vyhnaly z luxusního sídla ovce

Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo autor: Reuters
Cristiano Ronaldo se po necelém týdnu v Manchesteru musí stěhovat z luxusního sídla, které měl po velkolepém návratu do dresu United obývat. Hvězdný portugalský fotbalista se totiž nemohl vyspat kvůli příliš hlasitým ovcím.

Šestatřicetiletý fenomenální fotbalista se do Manchesteru vrátil po dvanácti letech a klub mu našel parádní bydlení se sedmi ložnicemi. Jenže už po pár dnech ho Ronaldo opustil a vyměnil za jiný "bejvák".

“Ta nemovitost je nádherná, obklopená zvlněnými poli a lesy. Jenže poblíž jsou i ovce, které ráno vydávají hlasité zvuky," citují britská média zdroj z Ronaldovy blízkosti.

A kvůli otravnému bečení ovcí se rodák z Madeiry nemohl pořádně vyspat. Pětinásobný držitel Zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu světa je přitom známý tím, že dbá na každý detail, který mu pomáhá udržet se ve formě. Platí si třeba specialistu na výživu či odborníka právě na spánek.

"Ronaldo je opravdový profesionál, který klade velký důraz na odpočinek a zotavení po zápasech. Takže padlo rozhodnutí, že bude lepší, když se i s rodinou přestěhuje," doplňuje citovaný zdroj.

Takhle si užíval Ronaldo s dětmi v novém domě. Jenže kousek od ohrady už číhaly ovce…

Novým domovem se tak Ronaldovi, jeho čtyřem dětem a partnerce Georgině Rodriguezové stal dům v Cheshire, ve kterém nechybí bazén či kinosál.

"Bydlí teď kousek od místa, kde žil při předchozím angažmá, takže se tu cítí jako doma. Jeho děti chodí do soukromé školy a Ronaldo doufá, že až opadne rozruch kolem jeho návratu, bude moci vzít Georginu i do města a ukázat jí jeho oblíbená místa," říká zdroj.

Portugalský idol, který s Manchesterem United vyhrál třikrát anglickou ligu a triumfoval i v Lize mistrů, se do klubu vrátil po angažmá v Realu Madrid a Juventusu Turín.

Druhou éru začal opět skvostně. Dvěma góly při obnoveném debutu rozhodl ligový duel proti Newcastlu a trefil se i ve druhém zápase v Lize mistrů proti Bernu, kde však jeho celek nakonec prohrál.

reklama