Juventus v turínském derby dlouho prohrával, Ronaldova hlavička zajistila remízu

3. 5. 2019 22:39
Cristiano Ronaldo odvrátil 21. gólem v této sezoně italské fotbalové ligy porážku Juventusu v derby s FC Turín. Portugalský kanonýr vyrovnal hlavičkou v 84. minutě na 1:1. Už jistý mistr Serie A, kterou ovládl poosmé za sebou, tak má i po předehrávce 35. kola na kontě jen dvě prohry.
Gól Cristiana Ronalda zajistil Juventusu remízu v derby proti FC.
Gól Cristiana Ronalda zajistil Juventusu remízu v derby proti FC. | Foto: Reuters

Hosté, kteří bojují o účast v evropských pohárech, šli do vedení v 18. minutě. Srbský záložník Lukič si ve vápně odstavil tělem bosenského reprezentanta Pjaniče a otevřel skóre svým prvním gólem v italské lize. Čekal na něj 35 zápasů.

Juventusu chyběli zranění Can, Dybala, Mandžukič, Sandro, Bentancur, Douglas Costa, Rugani, Khedira a Perin a dlouho se zdálo, že teprve podruhé za posledních 26 vzájemných utkání prohraje. Nakonec stejně jako před týdnem na hřišti Interu Milán remizoval. Cristiano Ronaldo se dotáhl na druhé místo tabulky střelců za veterána Quagliarellu ze Sampdorie Janov, který má na kontě 23 branek.