reklama

"Viděl, že umíme hrát krásný fotbal." Výhra v poháru Messiho udrží, věří v Barceloně

Lionelu Messimu za dva měsíce skončí smlouva. Zůstane v Barceloně? Lionelu Messimu za dva měsíce skončí smlouva. Zůstane v Barceloně? autor: Reuters
Argentinské fotbalové hvězdě Lionelu Messimu sice už za dva měsíce skončí smlouva, předseda Barcelony Joan Laporta je však přesvědčený, že v klubu zůstane.

Messi v Barceloně strávil celou kariéru a získal s ní 35 trofejí včetně deseti titulů a čtyř triumfů v Lize mistrů. Kvůli neshodám s tehdejším šéfem klubu Josepem Mariou Bartomeem se však loni pokusil odejít a smlouvu zatím neprodloužil.

Messi zářil a dočkal se. Barcelona získala trofej po téměř dvou letech Messi zářil a dočkal se. Barcelona získala trofej po téměř dvou letech Čtěte zde

Laporta je přesvědčený, že po sobotním vítězství 4:0 nad Bilbaem ve finále Španělského poháru, ke kterému přispěl šestinásobný držitel Zlatého míče dvěma góly, v katalánském klubu zůstane.

"Leo je nejlepší hráč na světě a s klubem má velmi silné pouto. Jsem přesvědčený, že chce zůstat a my pro to uděláme všechno," citovala Laportu agentura Reuters.

"Dnes viděl, že celý tým stál za ním a že jsme schopní hrát krásný fotbal," uvedl Laporta, který Bartomeua ve funkci nahradil po březnových volbách. Barcelonu před tím vedl už v letech 2003 až 2010, kdy klub získal čtyři tituly a dvakrát ovládli Ligu mistrů.

reklama