reklama

Za sexy krásku na lavičce a na hřišti hrozí brazilskému klubu pokuta 220 tisíc korun

Trenér Renato Portaluppi a jeho dcera, úspěšná modelka Carolina Portaluppiová v semifinále brazilského poháru. Trenér Renato Portaluppi a jeho dcera, úspěšná modelka Carolina Portaluppiová v semifinále brazilského poháru. autor: ČTK
Dvaadvacetiletá modelka a dcera trenéra Carolina Portaluppiová slavila s týmem Gremia postup do finále Brazilského poháru na lavičce a pak i na hřišti. Týmu za to teď pro finále hrozí uzavření stadionu a vysoká pokuta.

Sao Paulo - Fotbalisté Gremia nesmějí odehrát domácí odvetu finále Brazilského poháru na svém stadionu kvůli tomu, že po postupu ze semifinále slavila s hráči na hřišti trenérova dcera. Nejvyšší sportovní soud navíc klubu z Porto Alegre udělil pokutu 30.000 realů (220 000 korun).

Půvabná Carolina Portaluppiová má na instagramu skoro půl milion followerů:

Dvaadvacetiletá studentka a modelka Carolina Portaluppiová seděla v posledních minutách odvetného duelu semifinále proti Cruzeiru na lavičce vedle svého otce Renata Gaucha. Po závěrečném hvizdu a postupu Gremia v součtu 2:0 slavila s hráči na trávníku a vše dokumentovala na telefon. Mladá dívka má 488.000 followerů na sociální síti instagram.

Gremio čeká 23. a 30. listopadu finále s týmem Atlético Mineiro. Proti disciplinárnímu trestu se hodlá odvolat.

reklama