reklama

Šílená jízda ruského reprezentanta: jel na červenou, srazil chodce a ještě ho zmlátil

autor: Twitter
Ruský fotbalista Ajaz Gulijev srazil cestou na trénink Spartaku Moskva vozem chodce a následně mu zlomil nos.

Dvaadvacetiletý záložník se později Američanovi omluvil a slíbil, že mu zaplatí léčebné výlohy, od klubu ho nicméně trest neminul. Dnes byl přeřazen do B týmu a přijde o necelý měsíční plat.

Gulijev jel podle informací ruských médií na červenou a na přechodu srazil v mercedesu chodce. Z auta vyběhl a praštil ho. Incident se stal ve středu. "Choval jsem se agresivně a vinu přiznávám," zveřejnil hráčovu omluvu Spartak na klubovém webu.

Dnes Gulijevovi udělilo vedení týmu pokutu pět milionů rublů, které mu odečte z platu. Ten údajně činí šest milionů rublů měsíčně. Přeřazen byl také do béčka, za které navíc nesmí hrát zápasy.

Fotbalista ázerbájdžánského původu je hráčem Spartaku od roku 2014, pak hostoval v Machačkale a Rostovu. Rusko reprezentoval na mládežnických úrovních a v roce 2015 vybojoval na Euru devatenáctek stříbrnou medaili.

Dusno v Bayernu. Na tréninku létaly pěsti, Lewandowski se serval se spoluhráčem Dusno v Bayernu. Na tréninku létaly pěsti, Lewandowski se serval se spoluhráčem Čtěte zde
reklama