Simič potřetí v řadě nastoupil v základní sestavě a pomohl Crotone k vítězství na stadionu Boloni

4. 11. 2017 20:22
Český obránce Stefan Simič nastoupil potřetí v řadě v italské lize v základní sestavě a fotbalistům Crotone pomohl ve 12. kole k vítězství 3:2 na stadionu Boloni. Domácí záložník Ladislav Krejčí naskočil do hry z lavičky do druhého poločasu.
Stefan Simič
Stefan Simič | Foto: Milan Kammermayer

Boloňa - V utkání italské ligy mezi Boloňou a Crotone padly v prvním poločase tři góly v rozmezí sedmi minut. Ve 38. minutě napálil domácí Verdi míč z přímého kopu levačkou nechytatelně do brány a totéž předvedl i těsně před přestávkou, jen opačnou nohou. Mezitím se trefil za hosty Budimir.

Po změně stran, kdy přišel na trávník v domácím dresu i Ladislav Krejčí, dostal Stefan Simič v 59. minutě žlutou kartu, pak jeho tým vývoj utkání otočil. Nejprve srovnal z penalty Trotta a v 70. minutě se podruhé trefil Budimir.

Italská fotbalová liga - 12. kolo:

Boloňa - Crotone 2:3 (38. a 45.+1 Verdi - 42. a 70. Budimir, 68. Trotta z pen.), FC Janov - Sampdoria Janov 0:2 (24. Ramírez, 84. Quagliarella).