reklama

Škoda 99. gólem sestřelil Galatasaray, brankáři Muslerovi zlomil nohu

Milan Škoda v nešťastném souboji s gólmanem Galatasaraye. Milan Škoda v nešťastném souboji s gólmanem Galatasaraye. autor: ČTK
Milan Škoda skóroval za Rizespor v turecké fotbalové lize a jediný gól ho dělí od vstupu do Klubu ligových kanonýrů, který sdružuje hráče s minimálně stovkou nastřílených prvoligových branek.

Jeho tým zdolal v 27. kole Galatasaray 2:0. Český útočník sice v 42. minutě neproměnil pokutový kop, ale vyražený míč dopravil pohotovým skluzem do sítě.

Až s Plzní se ukáže, jestli jsme na dobré cestě, nebo se vrátíme zpět, myslí si Kotal Až s Plzní se ukáže, jestli jsme na dobré cestě, nebo se vrátíme zpět, myslí si Kotal Čtěte zde

V české lize Škoda nastřílel za Bohemians 1905 a Slavii 94 gólů. Po lednovém přestupu z Edenu do Rizesporu přidal dalších pět branek, tu poslední hned po ukončení tříměsíční koronavirové soutěžní pauzy.

Rizespor předtím v osmi ligových zápasech nezvítězil a získal jen dva body. Výhru nad třetím týmem tabulky mu po zaváhání obrany hostů po změně stran pojistil Tunay Torun. Rizespor se ze sestupové zóny posunul na 14. místo.

Škoda byl v utkání vidět a v prvním poločase byl také hlavním aktérem nešťastného momentu, když si po střetu s ním brankář Galatasaraye Fernando Muslera zlomil nohu. Podle zpráv z klubu bude uruguayský gólman bez fotbalu dlouhých devět měsíců:

reklama