Škoda si drží parádní formu, dalšími dvěma góly pomohl Rizesporu k výhře

20. 1. 2021 16:23
Český fotbalista Milan Škoda pomohl Rizesporu dvěma góly k vítězství 3:0 nad Gaziantepem ve 20. kole turecké ligy. Pětatřicetiletý útočník si v aktuální sezoně polepšil na osm branek.
Milan Škoda
Milan Škoda | Foto: Milan Kammermayer

Škoda proti třetímu týmu tabulky nejprve otevřel skóre ve 42. minutě tvrdou ranou z voleje do horního růžku, na začátku druhého poločasu přidal z penalty pojistku domácích.

Bývalý kapitán Slavie v závěru nevyužil šanci na premiérový hattrick v Turecku, protože na druhý pokutový kop šel paraguayský útočník Samu, který v 89. minutě uzavřel skóre.

Rizespor naplno bodoval po pěti zápasech a poskočil na 12. místo neúplné tabulky. Škoda je v pořadí střelců na dělené šesté příčce, vedoucí Aaron Boupendza z Hataysporu vstřelil 13 gólů.