Kapitán Aston Villy dostal od fanouška rivala pěstí, pomstil se vítězným gólem

10. 3. 2019 15:20
Derby ve 36. kole druhé anglické fotbalové ligy mezi Birminghamem a Aston Villou narušilo v úvodu utkání napadení záložníka hostů Jacka Grealishe domácím fanouškem. Grealish pak ve druhém poločase rozhodl jediným gólem o výhře "Villans" 1:0.
Kapitán Aston Villy Jack Grealish inkasuje úder od fanouška
Kapitán Aston Villy Jack Grealish inkasuje úder od fanouška | Foto: Reuters

V deváté minutě vybojoval odchovanec Aston Villy Grealish rohový kop a přesouval se před soupeřovu branku, když k němu zezadu přiběhl z hlediště muž a nic netušícího fotbalistu udeřil zezadu pěstí do obličeje. Násilníka okamžitě zpacifikovali pořadatelé a Grealishovi spoluhráči. Podle vyjádření policie byl útočník zatčen a převezen do vazby.

Napadení Jacka Grealishe:

Zápas po krátké chvíli pokračoval a v 67. minutě ho rozhodl střelou z hranice vápna právě Grealish. Aston Villa se tak posunula na deváté místo o bod před svého rivala.

Gól Jacka Grealishe:

Kapitán Aston Villy Jack Grealish slaví gól, kterým ve druhé anglické lize rozhodl derby s Birminghamem City | Foto: Reuters