Kapitán Aston Villy dostal od fanouška rivala pěstí, pomstil se vítězným gólem

Kapitán Aston Villy Jack Grealish inkasuje úder od fanouška Kapitán Aston Villy Jack Grealish inkasuje úder od fanouška autor: Reuters
Derby ve 36. kole druhé anglické fotbalové ligy mezi Birminghamem a Aston Villou narušilo v úvodu utkání napadení záložníka hostů Jacka Grealishe domácím fanouškem. Grealish pak ve druhém poločase rozhodl jediným gólem o výhře "Villans" 1:0.

V deváté minutě vybojoval odchovanec Aston Villy Grealish rohový kop a přesouval se před soupeřovu branku, když k němu zezadu přiběhl z hlediště muž a nic netušícího fotbalistu udeřil zezadu pěstí do obličeje. Násilníka okamžitě zpacifikovali pořadatelé a Grealishovi spoluhráči. Podle vyjádření policie byl útočník zatčen a převezen do vazby.

Napadení Jacka Grealishe:

Zápas po krátké chvíli pokračoval a v 67. minutě ho rozhodl střelou z hranice vápna právě Grealish. Aston Villa se tak posunula na deváté místo o bod před svého rivala.

Gól Jacka Grealishe:

Kapitán Aston Villy Jack Grealish slaví gól, kterým ve druhé anglické lize rozhodl derby s Birminghamem City Kapitán Aston Villy Jack Grealish slaví gól, kterým ve druhé anglické lize rozhodl derby s Birminghamem City | Foto: Reuters