reklama

Ronaldo zlomil Sorrentinovi nos a omluvil se zprávou. Gólmana Verony probouzeli z bezvědomí

Cristiano Ronaldo v Juventusu Turín. Cristiano Ronaldo v Juventusu Turín. autor: Reuters
Cristiano Ronaldo se sice při soutěžním debutu za Juventus Turín gólově neprosadil, přesto se portugalská hvězda v utkání s Chievem Verona hodně zviditelnila.

Verona - Po souboji s Cristianem Ronaldem se v sobotním zápase s Veronou zranil brankář Stefano Sorrentino a musel střídat. Jeho náhradník Andrea Seculin v nastavení inkasoval, což Juventusu vyneslo výhru 3:2.

Ronaldo v utkání sváděl se Sorrentinem souboje, které vyhrával devětatřicetiletý gólman. V závěru zápasu si Ronaldo nabíhal na přední tyč na přihrávku, pod nohy mu skočil Sorrentino a dostal od hvězdného útočníka ránu kolenem do hlavy. Juventus sice z akce dal gól, který ale sudí po konzultaci s videem neuznal.

Mezitím ale museli spoluhráči probouzet bezvládně ležícího Sorrentina z bezvědomí. Brankář musel opustit hřiště a odjet do nemocnice na vyšetření. To ukázalo zlomeninu nosu, poranění ramena a lehký otřes mozku. "Po nezbytném pozorování byl propuštěn z nemocnice," uvedl klub v prohlášení.

"Jsme fantastická parta a byli jsme blízko k úspěchu, zatímco CR7 (Ronaldo) byl také blízko, ale dostal mě naplno. Díky všem za podporu," napsal Sorrentino na sociální síti.

Později Sorrentino oznámil, že od Ronalda dostal vzkaz. "Dostal jsem od Cristiana Ronalda zprávu, ve které mi přeje brzké uzdravení. Díky, legendo," informoval fanoušky zkušený gólman.

reklama