reklama

Strach o portugalský supertalent. Kamarád ho na benzínce střelil do hrudi

Předvídá se mu skvělá budoucnost, ale v 18 letech mohla skončit nejen jeho kariéra, ale i život. Portugalský fotbalista Bruno Tavares jen těsně unikl smrti.

Nebezpečná zábava totiž málem skončila tragicky. K incidentu došlo o víkendu na benzínové stanici, kam přijel Tavares v autě s partou kamarádů. Jeden z nich se chtěl pochlubit pistolí, jenže nabitá zbraň náhle vystřelila a zasáhla fotbalistu Sportingu Lisabon do hrudi. 

Tavares byl okamžitě převezen do lisabonské nemocnice Garcia de Orta a ihned podstoupil operaci. Policie po střelci, který z místa činu utekl, pátrá.

Osmnáctiletý útočník patří k největším talentům portugalského fotbalu a předpovídá se mu, že by se mohl stát nástupcem Cristiana Ronalda, jenž rovněž prošel mládežnickou akademií Sportingu Lisabon.

Klub ví velmi dobře, jaká naděje mu v Tavaresovi, jenž dosud odehrál za mládežnické reprezentace Portugalska 38 zápasů a nastřílel devět gólů, roste - v květnu si ho pojistil novou smlouvou na pět let.

K Ronaldovi se vloupal zloděj. Do domu vnikl garáží a policie už ví, o koho jde K Ronaldovi se vloupal zloděj. Do domu vnikl garáží a policie už ví, o koho jde Čtěte zde
reklama