reklama

Fotbalové hvězdě vyrazili zuby, sbírali jí je po hřišti

Romulo Otero v dresu Corinthians Romulo Otero v dresu Corinthians autor: Reuters
Tohle nebyl vydařený předvečer 28. narozenin. Romulu Oterovi, hvězdě slavného fotbalového klubu Corinthians, totiž při víkendovém zápase brazilské ligy vyrazili čtyři zuby.

K nepříjemnému zranění došlo hned po deseti minutách zápasu s Atlétikem Goianiense. Venezuelský reprezentant měl skloněnou hlavu, když při tvrdém souboji narazil do Gustava Ferrareise.

Otero se s bolestivou grimasou a s obličejem v dlaních okamžitě zhroutil k zemi. Zatímco byl mimo hřiště ošetřován, posbíral jeho spoluhráč z trávníku čtyři vyražené zuby, které předal rozhodčímu a ten je odnesl čtvrtému sudímu do úschovy.

Pětatřicetinásobný reprezentant Venezuely se pak ukázal jako odolný chlapík, v zápase totiž pokračoval a na trávníku vydržel až do 64. minuty, kdy střídal. Okamžitě pak zamířil do Belo Horizonte, kde čtyři roky působil a kde má stále svého dentistu, aby mu chrup vyspravil.

Otero přišel do Corinthians, týmu sedminásobných brazilských šampionů ze Sao Paula, před začátkem této sezony z Atlétika Mineiro, jež sídlí právě v Belo Horizonte.

Srážka, při níž přišel Otero o čtyři zuby:

Youtube.com
reklama