reklama

Tohle není okresní přebor. Útočník PSG neuvěřitelně zazdil gól a odmítl titul

I tohle se dá zahodit. I tohle se dá zahodit. autor: Reuters
Fotbalisté Paris St. Germain v nedělním utkání se Štrasburkem promarnili šanci zajistit si v předstihu mistrovský titul a mohl za to i Eric Choupo-Moting, který neuvěřitelně selhal před prázdnou brankou. Kamerunský útočník se po remíze 2:2 za zkrat omluvil.

Choupo-Moting nejprve poslal favorita do vedení a poté za stavu 1:1 mohl domácím znovu získat náskok, ale místo aby míč po obloučku od Christophera Nkunkua dorazil do branky, nebo ho tam jen nechal dokutálet, tak ho zastavil přímo na brankové čáře.

"Omlouvám se," řekl Choupo-Moting. "Byl jsem hodně rychlý, tak jsem se bál ofsajdu. Nechtěl jsem také připravit spoluhráče o gól, tak jsem zazmatkoval, přitom stačilo nechat dojít míč do brány. Těžko se to vysvětluje," uvedl třicetiletý útočník.

"Mohli jsme vést 2:1 a on udělá tohle. Nevím proč. Byl to asi Murphyho zákon," řekl trenér Thomas Tuchel.

Pro jeho tým to však bylo pouze odložení mistrovských oslav. Pařížský celek vede tabulku s velmi pohodlným náskokem 20 bodů před druhým Lille a šestý titul za posledních sedm sezon si může zajistit v příštím kole.

Projděte si tabulky elitních zahraničních fotbalových lig 2018/19 Projděte si tabulky elitních zahraničních fotbalových lig 2018/19 Prohlédněte zde
reklama