reklama

Trable Liverpoolu s brankáři nekončí, Adriana zranil slavící fanoušek

Brankář Adrian se superpohárem 2019 Brankář Adrian se superpohárem 2019 autor: Reuters
Liverpool patrně bude v sobotním duelu Premier League se Southamptonem postrádat brankáře Adriana. Kvůli kurióznímu zranění ze středečního evropského Superpoháru, v němž Reds porazili na penalty Chelsea.

Adrian k úhoně přišel během pozápasových oslav, do kterých se chtěl zapojit fanoušek, jenž na hřiště vyběhl z tribuny. Těsně před klubkem slavících fotbalistů ale uklouzl a nechtěně nakopl Adrianův kotník.

"Má ten kotník celý oteklý," přiznal v pátek trenér Jürgen Klopp. "Naše fanoušky milujeme, ale s tímhle by měli přestat, je to šílené. Někdo na hřiště vyběhl v zápase s City, předtím zase v zápase s Norwichem, pak zase ta holka ve finále Ligy mistrů. Není to legrace."

Klopp se nesměje zejména proto, že zranění Adriana vyřadilo ze hry už druhého brankáře Liverpoolu. Na marodce už totiž figuruje dlouhodobě zraněný Allison. Klopp teď má na výběr pouze mezi třetím a čtvrtým gólmanem v pořadí, tedy mezi Caomhinem Kelleherem a Andy Lonerganem.

Ze hry je naopak český brankář Vítězslav Jaroš, jenž sice měl za Liverpool odehrát přípravu, ale při tréninku se zranil.

Polonahá provokatérka z finále Ligy mistrů dostala směšnou pokutu, vydělala miliony Polonahá provokatérka z finále Ligy mistrů dostala směšnou pokutu, vydělala miliony Čtěte zde
reklama