reklama

Udali je sousedi. Trio fotbalistů Juventusu čeká trest za to, že si udělali večírek

Weston McKennie bude pykat za večírek, který uspořádal ve svém domě a kam pozval i dva své spoluhráče z Juventusu Weston McKennie bude pykat za večírek, který uspořádal ve svém domě a kam pozval i dva své spoluhráče z Juventusu autor: Reuters
Záložník Juventusu Weston McKennie uspořádal v reprezentační pauze ve svém domě večírek, který navštívili i jeho spoluhráči Paulo Dybala a Arthur a další lidé. Oslavou fotbalisté porušili opatření proti koronaviru a podle italského tisku je klub hodlá potrestat. Na večírek upozornili policii McKennieho sousedi.

Argentinský útočník Dybala i Brazilec Arthur měli volno, protože zápasy jihoamerické kvalifikace na mistrovství světa byly odloženy.

Američtí fotbalisté hráli přípravná utkání, ale McKennie k nim nebyl nominován.

S koronavirem se pak vrátili do Juventusu z reprezentace obránci Leonardo Bonucci a Merih Demiral.

Italský reprezentant Bonucci byl pozitivně testován dnes a uchýlil se do domácí izolace.

Demiral odjel na reprezentační sraz navzdory zranění, kvůli němuž nenastoupil do žádného ze tří kvalifikačních zápasů, po kterých Turecko vede skupinu G. Přesto se během pobytu v národním týmu nakazil covidem-19.

Stejně dopadl i další obránce Kaan Ayhan ze Sassuola, které dnes oznámilo, že měl pozitivní test.

Viděl jsem na obloze UFO, přesvědčuje fotbalová superhvězda Viděl jsem na obloze UFO, přesvědčuje fotbalová superhvězda Čtěte zde
reklama