Barákova Verona v italské lize podlehla Sassuolu a přepustila mu osmé místo

Aktualizováno 13. 3. 2021 23:13
Fotbalisté Hellasu Verona s českým záložníkem Antonínem Barákem ve 27. kole italské ligy prohráli v Sassuolu 2:3, nebodovali podruhé za sebou a svému soupeři přepustili osmé místo v tabulce.
Antonín Barák (vpravo) v dresu Hellasu Verona.
Antonín Barák (vpravo) v dresu Hellasu Verona. | Foto: Reuters

Sassuolo výborně začalo a už ve čtvrté minutě ho poslal do vedení Locatelli. Poté brankář Consigli zneškodnil hlavičku Baráka, jeho spoluhráč Lazovič však krátce před pauzou vyrovnal.

Druhý gól domácích vstřelil v úvodu druhého poločasu Djuričič. Za Hellas v 79. minutě podruhé odpověděl Dimarco, ale krátce nato rozhodl další náhradník Traoré. Sassuolo vyhrálo čtvrtý z posledních pěti vzájemných ligových zápasů.

Italská fotbalová liga - 27. kolo:

Sassuolo - Hellas Verona 3:2 (4. Locatelli, 51. Djuričič, 81. Traoré - 43. Lazovič, 79. Dimarco), Benevento - Fiorentina 1:4 (56. Ionita - 8., 26. a 45.+1 Vlahovič, 75. Eysseric), FC Janov - Udine 1:1 (8. Pandev - 30. De Paul z pen.).

1. Inter Milán 26 19 5 2 63:25 62
2. AC Milán 26 17 5 4 50:30 56
3. Juventus Turín 25 15 7 3 51:21 52
4. Bergamo 27 15 7 5 63:34 52
5. AS Řím 26 15 5 6 51:38 50
6. Neapol 25 15 2 8 55:29 47
7. Lazio Řím 26 14 4 8 42:37 46
8. Sassuolo 26 10 9 7 43:41 39