Barákova Verona v italské lize podlehla Sassuolu a přepustila mu osmé místo

Antonín Barák (vpravo) v dresu Hellasu Verona. Antonín Barák (vpravo) v dresu Hellasu Verona. autor: Reuters
Fotbalisté Hellasu Verona s českým záložníkem Antonínem Barákem ve 27. kole italské ligy prohráli v Sassuolu 2:3, nebodovali podruhé za sebou a svému soupeři přepustili osmé místo v tabulce.

Sassuolo výborně začalo a už ve čtvrté minutě ho poslal do vedení Locatelli. Poté brankář Consigli zneškodnil hlavičku Baráka, jeho spoluhráč Lazovič však krátce před pauzou vyrovnal.

Hvězdný Zico jezdí ve sporťáku, který vyhrál před 40 lety. Má jej navzdory embargu Hvězdný Zico jezdí ve sporťáku, který vyhrál před 40 lety. Má jej navzdory embargu Čtěte zde

Druhý gól domácích vstřelil v úvodu druhého poločasu Djuričič. Za Hellas v 79. minutě podruhé odpověděl Dimarco, ale krátce nato rozhodl další náhradník Traoré. Sassuolo vyhrálo čtvrtý z posledních pěti vzájemných ligových zápasů.

Italská fotbalová liga - 27. kolo:

Sassuolo - Hellas Verona 3:2 (4. Locatelli, 51. Djuričič, 81. Traoré - 43. Lazovič, 79. Dimarco), Benevento - Fiorentina 1:4 (56. Ionita - 8., 26. a 45.+1 Vlahovič, 75. Eysseric), FC Janov - Udine 1:1 (8. Pandev - 30. De Paul z pen.).

1. Inter Milán 26 19 5 2 63:25 62
2. AC Milán 26 17 5 4 50:30 56
3. Juventus Turín 25 15 7 3 51:21 52
4. Bergamo 27 15 7 5 63:34 52
5. AS Řím 26 15 5 6 51:38 50
6. Neapol 25 15 2 8 55:29 47
7. Lazio Řím 26 14 4 8 42:37 46
8. Sassuolo 26 10 9 7 43:41 39